Liczba wyświetlanych wyników: 13

Międzynarodowe Kampanie Email utrzymujące użytkowników dla Jatomi Fitness – PL, CZ, RO, TR, MY, ID, TH

Produkt: Międzynarodowe Kampanie Email utrzymujące użytkowników (Zaproszenie na darmowe zajęcia i Remindery, Ankiety, Polecenie znajomych na trening) dla Jatomi Fitness w Polsce, Czechach, Rumunii, Turcji, Malezji, Indonezji i Tajlandii.
Klient: Jatomi Fitness
Branża: Fitness
Czas realizacji: lipiec 2013 – maj 2016
Pomysł, koncepcja: Piotr Czerpak
Realizacja graficzna: Agencja

Aplikacja mobilna „MyJatomi” dla siłownii fitness

Aplikacja na smartfona „MyJatomi” to pierwsza aplikacja mobilna dla siłowni fitness, dzięki której klienci mogą m.in. sprawdzać́ swoje pomiary i trendy, zapisywać́ się̨ na zajęcia, sprawdzać terminy kolejnych zajęć, kontaktować się i umawiać z trenerami personalnymi, sprawdzać ilość wolnych szafek w okresie zimowym, znaleźć najważniejsze informacje o klubach w Polsce i za granicą oraz zapraszać na darmowe treningi swoich znajomych. Aplikacja na smartfona „MyJatomi” została stworzona według standardów UX i UI i jest dostępna na androida i iphona. Aby zwiększyć widoczność aplikacji w sieci oraz dotrzeć do większej grupy użytkowników, wykorzystano kampanie Google AdWords. Aplikacja „MyJatomi” posiada te same funkcje, co portal dla klientów.

Pierwsze wersje aplikacji z ekranem powitalnym, menu, twoimi pomiarami i wynikami, poleceniem znajomego, harmonogramami treningów oraz dostępnością szafek.

Produkt: Aplikacja mobilna
Nazwa: MyJatomi
Klient: Jatomi Fitness
Branża: siłownie fitness, wellness
Czas realizacji: październik 2014 – obecnie
Pomysł, koncepcja i makiety : Piotr Czerpak

Portal selfcare „MyJatomi”

Projektowanie stron internetowych jako portalu dla klientów MyJatomi, który jest odzwierciedleniem aplikacji mobilnej MyJatomi. Wprowadzanie zmian w starym portalu pod względem zmian UI i UX, ścieżek klienta, tworzenie nowych ekranów do rejestracji, resetowania hasła, stworzenie nowej belki menu wraz z przyciskami oraz szczegółowym submenu pod ikoną użytkownika. Rozwój nowych aplikacji, np. rezerwacja treningów personalnych. Strona WWW została zbudowana zgodnie ze standardami UX i UI. Zobacz także Landing Page.

Produkt: portal internetowy
Nazwa: MyJatomi
Klient: Jatomi Fitness
Branża: siłownie fitness, wellness
Czas realizacji: październik 2013 – obecnie