Showing 8 Result(s)
aplikacja mobilna GO Sport

Aplikacja mobilna „GO Sport” dla sieci sportowych!

Aplikacja mobilna „GO Sport” dla sieci sportowych!

Aplikacja na smartfona „GO Sport” to pierwsza aplikacja mobilna dla sieci sklepów ze sprzętem sportowym / fitness, dzięki której klienci mogą m.in. zbierać punkty w programie lojalnościowym FeelGood! przez co mogą wymieniać je na rabaty.

Aby zwiększyć użyteczność aplikacji zostały dla niej stworzone dodatkowe funkcje: aktywności sportowe. Użytkownicy poprzez podłączenie Google Fit i Apple Health mogą przekazywać dane na temat swoich aktywności: przemierzone km, spalone kalorie, przez co aplikacja będzie nagradzać użytkowników na swoje postępy i systematyczność!

Aplikacja na smartfona „GO Sport” została stworzona według standardów UX i UI i jest dostępna na androida i iphona. Aby zwiększyć widoczność aplikacji w sieci oraz dotrzeć do większej grupy użytkowników, wykorzystano kampanie Google AdWords.

Produkt: Aplikacja mobilna
Nazwa: GO Sport
Klient: GO Sport
Branża: sieci sklepów ze sprzętem sportowym / fitness
Czas realizacji: październik 2018 – obecnie
Pomysł, koncepcja: Piotr Czerpak
Makiety:

Aplikacja mobilna „MyJatomi” dla siłownii fitness

Aplikacja mobilna „MyJatomi” dla siłowni fitness

Specjalista ds marketingu internetowego

Aplikacja na smartfona „MyJatomi” to pierwsza aplikacja mobilna dla siłowni fitness, dzięki której klienci mogą m.in. sprawdzać́ swoje pomiary i trendy, zapisywać́ się̨ na zajęcia, sprawdzać terminy kolejnych zajęć, kontaktować się i umawiać z trenerami personalnymi, sprawdzać ilość wolnych szafek w okresie zimowym, znaleźć najważniejsze informacje o klubach w Polsce i za granicą oraz zapraszać na darmowe treningi swoich znajomych. Aplikacja na smartfona „MyJatomi” została stworzona według standardów UX i UI i jest dostępna na androida i iphona. Aby zwiększyć widoczność aplikacji w sieci oraz dotrzeć do większej grupy użytkowników, wykorzystano kampanie Google AdWords. Aplikacja „MyJatomi” posiada te same funkcje, co portal dla klientów.

Produkt: Aplikacja mobilna
Nazwa: MyJatomi
Klient: Jatomi Fitness
Branża: siłownie fitness, wellness
Czas realizacji: październik 2014 – obecnie
Pomysł, koncepcja i makiety : Piotr Czerpak

Digital Marketing Specialist

Portal selfcare „MyJatomi”

Portal selfcare „MyJatomi”

Digital Manager Warszawa

Projektowanie stron internetowych jako portalu dla klientów MyJatomi, który jest odzwierciedleniem aplikacji mobilnej. Wprowadzanie zmian w starym portalu pod względem zmian UI i UX, ścieżek klienta, tworzenie nowych ekranów do rejestracji, resetowania hasła, stworzenie nowej belki menu wraz z przyciskami oraz szczegółowym submenu pod ikoną użytkownika. Rozwój nowych aplikacji, np. rezerwacja treningów personalnych. Strona WWW została zbudowana zgodnie ze standardami UX i UI. Zobacz także Landing Page.

Digital Marketing Specialist Warszawa

Produkt: portal internetowy
Nazwa: MyJatomi
Klient: Jatomi Fitness
Branża: siłownie fitness, wellness
Czas realizacji: październik 2013 – obecnie

Digital Marketing Specialist
Digital Marketing Manager Warszawa

E-mail marketing – Newslettery dla firm

E-mail Marketing

Email marketing zmienia się zwłaszcza jeśli chodzi o User Expierence czy zachowanie standardów UI. Pierwszy etap działań zakładał reklamę stron social firmy, aby możliwie najszerzej zainteresować klientów. W kolejnym etapie przedstawiliśmy e-mailingi bez zbędnych linków, aby skoncentrować uwagę użytkowników na najważniejszych wiadomościach. Możesz także zobaczyć Marketing Automation.

Specjalista ds marketingu internetowego

Produkt: Email marketing
Klient: Jatomi Fitness
Branża: siłownie fitness, wellness
Czas realizacji: październik 2013 – obecnie
Pomysł i koncepcja: Piotr Czerpak
Realizacja graficzna i kodowanie: Simply Creative

Digital Marketing Specialist

Wcześniej realizowałem projekty e-mail marketingowe dla branż:
oprogramowanie,komputerykosmetyki – produkcja, sprzedaż, autoryzowany serwis samochodowy, salon samochodowy, gazety i czasopisma – wydawcy, redakcje, kolportaż, kawiarnie, email marketing, promocja wydarzeń kulturalnych, banki , części samochodowe, warsztaty samochodowe, Urządzenia czyszczące, myjące – produkcja, sprzedaż, serwis, odzież damska, odzież męska, Obuwie, akcesoria, środki konserwujące.