Showing 4 Result(s)
aplikacja mobilna GO Sport

Aplikacja mobilna „GO Sport” dla sieci sportowych!

Aplikacja mobilna „GO Sport” dla sieci sportowych!

Aplikacja na smartfona „GO Sport” to pierwsza aplikacja mobilna dla sieci sklepów ze sprzętem sportowym / fitness, dzięki której klienci mogą m.in. zbierać punkty w programie lojalnościowym FeelGood! przez co mogą wymieniać je na rabaty.

Aby zwiększyć użyteczność aplikacji zostały dla niej stworzone dodatkowe funkcje: aktywności sportowe. Użytkownicy poprzez podłączenie Google Fit i Apple Health mogą przekazywać dane na temat swoich aktywności: przemierzone km, spalone kalorie, przez co aplikacja będzie nagradzać użytkowników na swoje postępy i systematyczność!

Aplikacja na smartfona „GO Sport” została stworzona według standardów UX i UI i jest dostępna na androida i iphona. Aby zwiększyć widoczność aplikacji w sieci oraz dotrzeć do większej grupy użytkowników, wykorzystano kampanie Google AdWords.

Produkt: Aplikacja mobilna
Nazwa: GO Sport
Klient: GO Sport
Branża: sieci sklepów ze sprzętem sportowym / fitness
Czas realizacji: październik 2018 – obecnie
Pomysł, koncepcja: Piotr Czerpak
Makiety:

Digital Marketing Specialist Warszawa

Aplikacja na tablet wspierająca sprzedawców

Digital Marketing Specialist Warszawa

Aplikacja na tablet wspierająca sprzedawców

Stworzenie tablet joining dla sprzedawców w klubach Jatomi Fitness przy zachowaniu aktualnych standardów UX i UI. Sprzedawca ma dostęp do niedokończonych umów, dzięki czemu może umówić się z klientem na ich finalizację. W przejrzysty sposób widzi wyniki sprzedaży na oddzielnym ekranie. Dodatkowo moduł posiada ekrany marketingowe, które
są pokazywane klientowi podczas zapisu na siłownię. Klient również sam ma możliwość przeczytania umowy, zaakceptowania zgody na przetwarzanie danych oraz zgody marketingowej. Ostatnim etapem jest zrobienie przez klienta własnego zdjęcia przy użyciu tabletu oraz podpisanie ręcznie umowy rysikiem na tablecie. Zobacz także Aplikacja mobilna.

Digital Manager

Produkt: aplikacja na tablet
Nazwa: Tablet Joining
Klient: Jatomi Fitness
Branża: siłownie fitness, wellness
Czas realizacji: Luty 2016 do teraz
Pomysł i koncepcja: Piotr Czerpak
Realizacja graficzna: Simply Creative

Digital Marketing Warszawa
Digital Manager Warszawa

Pierwszy Praski Festiwal Jatomi Fitness – Landing Page

Pierwszy Praski Festiwal Jatomi Fitness

Tworzenie stron internetowych dostosowanych do wszystkich urządzeń: desktop, tablet oraz mobile. LP to grafika komputerowa i strona internetowa, która zachowuje odpowiednie standardy UX i UX. Celem LP jest tworzenie kampanii zbierających leady oraz wykorzystanie ich do celów post kampanii. Strona internetowatworzone po to aby wesprzeć promocje jak: aplikacja mobilna lub konkurs na retencje.

Produkt: Strona internetowa
Klient: Jatomi Fitness
Branża: Fitness
Czas realizacji: lipiec 2016 – obecnie
Pomysł, koncepcja i kodowanie: Piotr Czerpak
Realizacja graficzna: Piotr Czerpak

Digital Manager Warszawa

Wcześniej realizowałem projekty Landing Page dla branż:
kosmetyki – produkcja, sprzedaż, gazety i czasopisma – wydawcy, redakcje, kolportaż,kawiarnie, e-mail marketing, promocja wydarzeń kultularnych, banki , części samochodowe, warsztaty samochodowe, urządzenia czyszczące i myjące – produkcja, sprzedaż, serwis, odzież damska, odzież, męska, obuwie, akcesoria, środki konserwujące.

Digital Marketing Specialist

Portal selfcare „MyJatomi”

Portal selfcare „MyJatomi”

Digital Manager Warszawa

Projektowanie stron internetowych jako portalu dla klientów MyJatomi, który jest odzwierciedleniem aplikacji mobilnej. Wprowadzanie zmian w starym portalu pod względem zmian UI i UX, ścieżek klienta, tworzenie nowych ekranów do rejestracji, resetowania hasła, stworzenie nowej belki menu wraz z przyciskami oraz szczegółowym submenu pod ikoną użytkownika. Rozwój nowych aplikacji, np. rezerwacja treningów personalnych. Strona WWW została zbudowana zgodnie ze standardami UX i UI. Zobacz także Landing Page.

Digital Marketing Specialist Warszawa

Produkt: portal internetowy
Nazwa: MyJatomi
Klient: Jatomi Fitness
Branża: siłownie fitness, wellness
Czas realizacji: październik 2013 – obecnie

Digital Marketing Specialist