Liczba wyświetlanych wyników: 4

Aplikacja mobilna „MyJatomi” dla siłownii fitness

Aplikacja na smartfona „MyJatomi” to pierwsza aplikacja mobilna dla siłowni fitness, dzięki której klienci mogą m.in. sprawdzać́ swoje pomiary i trendy, zapisywać́ się̨ na zajęcia, sprawdzać terminy kolejnych zajęć, kontaktować się i umawiać z trenerami personalnymi, sprawdzać ilość wolnych szafek w okresie zimowym, znaleźć najważniejsze informacje o klubach w Polsce i za granicą oraz zapraszać na darmowe treningi swoich znajomych. Aplikacja na smartfona „MyJatomi” została stworzona według standardów UX i UI i jest dostępna na androida i iphona. Aby zwiększyć widoczność aplikacji w sieci oraz dotrzeć do większej grupy użytkowników, wykorzystano kampanie Google AdWords. Aplikacja „MyJatomi” posiada te same funkcje, co portal dla klientów.

Pierwsze wersje aplikacji z ekranem powitalnym, menu, twoimi pomiarami i wynikami, poleceniem znajomego, harmonogramami treningów oraz dostępnością szafek.

Produkt: Aplikacja mobilna
Nazwa: MyJatomi
Klient: Jatomi Fitness
Branża: siłownie fitness, wellness
Czas realizacji: październik 2014 – obecnie
Pomysł, koncepcja i makiety : Piotr Czerpak

aplikacja mobilna GO Sport

Aplikacja mobilna „GO Sport” dla sieci sportowych!

Aplikacja na smartfona „GO Sport” to pierwsza aplikacja mobilna dla sieci sklepów ze sprzętem sportowym / fitness, dzięki której klienci mogą m.in. zbierać punkty w programie lojalnościowym FeelGood! przez co mogą wymieniać je na rabaty.

Aby zwiększyć użyteczność aplikacji zostały dla niej stworzone dodatkowe funkcje: aktywności sportowe. Użytkownicy poprzez podłączenie Google Fit i Apple Health mogą przekazywać dane na temat swoich aktywności: przemierzone km, spalone kalorie, przez co aplikacja będzie nagradzać użytkowników na swoje postępy i systematyczność!

Aplikacja na smartfona „GO Sport” została stworzona według standardów UX i UI i jest dostępna na androida i iphona. Aby zwiększyć widoczność aplikacji w sieci oraz dotrzeć do większej grupy użytkowników, wykorzystano kampanie Google AdWords.

Produkt: Aplikacja mobilna
Nazwa: GO Sport
Klient: GO Sport
Branża: sieci sklepów ze sprzętem sportowym / fitness
Czas realizacji: październik 2018 – obecnie
Pomysł, koncepcja: Piotr Czerpak
Makiety:

Aplikacja na tablet wspierająca sprzedawców

Digital Marketing Specialist Warszawa

Aplikacja na tablet wspierająca sprzedawców

Stworzenie tablet joining dla sprzedawców w klubach Jatomi Fitness przy zachowaniu aktualnych standardów UX i UI. Sprzedawca ma dostęp do niedokończonych umów, dzięki czemu może umówić się z klientem na ich finalizację. W przejrzysty sposób widzi wyniki sprzedaży na oddzielnym ekranie. Dodatkowo moduł posiada ekrany marketingowe, które
są pokazywane klientowi podczas zapisu na siłownię. Klient również sam ma możliwość przeczytania umowy, zaakceptowania zgody na przetwarzanie danych oraz zgody marketingowej. Ostatnim etapem jest zrobienie przez klienta własnego zdjęcia przy użyciu tabletu oraz podpisanie ręcznie umowy rysikiem na tablecie. Zobacz także Aplikacja mobilna.

Digital Manager

Produkt: aplikacja na tablet
Nazwa: Tablet Joining
Klient: Jatomi Fitness
Branża: siłownie fitness, wellness
Czas realizacji: Luty 2016 do teraz
Pomysł i koncepcja: Piotr Czerpak
Realizacja graficzna: Simply Creative

Digital Marketing Warszawa